Fitoons

Fitoons, rol yapma oyunları arasında yer alıyor.
BİLGİ
  • LisansÜcretli - 3.99
  • Boyut173.99 MB
  • Sürüm1.0.1
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciAvokiddo Ltd
Fitoons indir; Çocuklar içim eğitim uygulaması olarak geliştirilen Fitoons mobil oyununda sağlıklı beslenme ve spor yapma seçenekleri ile karşı karşıya kalacaksınız.

Çocuklar içim eğitim uygulaması olarak geliştirilen Fitoons mobil oyununda sağlıklı beslenme ve spor yapma seçenekleri ile karşı karşıya kalacaksınız. Muhteşem oyun karakterlerinden birini seçecek ve onu besleyerek sağlıklı olmasını sağlayacaksınız. Fitoons oyunu çocukların, beslenme, spor yapma ve sağlıklı olma konusunda bilgi edinmesini sağlıyor. Bu sebeple ebeveynlerin dikkatini çekmeyi başaran Fitoons oyununu çocuklar için iOS akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize indirebilirsiniz. Oyunun kontrol sistemi ve ara yüz tasarımı size kolaylık sağlayacaktır. Çocuklar Fitoons dünyasında eğlenceli vakit geçirmenin tadını çıkaracaklar.

Eğitim oyunları kategorisinde yer alan Fitoons mobil oyununda en sevimli sporcu karakterlerinden birini seçecek ve spor yapması konusunda yönlendireceksiniz. Sporcunuza egzersiz yaptırın, sağlıklı beslenmesini sağlayın ve formda kalmasını sağlayacaksınız. Sporcunuzun beslenme programını hazırlayın, egzersiz planlarını yapın, taktiksel hamleler yaparak ilerleme kat edin. Her oyun sahnesinde sizi bekleyen eğlenceli oyun içerikleri vardır. Birbirinden farklı oyun karakterlerinden birini seçin, yönlendirmeleri yapın ve ardından daha başarılı bir şekilde ilerleme kat edin.

Spor salonunda ve temiz havada yapabileceğiniz 20 farklı spor dalı arasından kendi istediğinizi seçin, sporcunuzu bu doğrultuda eğitin ve ardından sağlıklı yaşam dünyasında yer alın. Sporcularınızı eğitmek beceri, hassasiyet ve zamanlama gerektirecektir. Sabırlı olarak hareket edin, sporcunuzu eğiterek vücudunda olan değişimleri seyredin. Fitoons dünyasında yer alan karakterlerin her biri son derece eğlencelidir. Spor yaptırmanın yanı sıra aynı zamanda sporcunuzun yemeklerini de kendiniz yapacaksınız. Sporcunun beslenme sistemini geliştirmek için tam donanımlı mutfaktan yardım alın.

Sporcunuz formda kalmak için size ihtiyaç duyuyor. Bu sebeple onu eğitin ve beslenmesini sağlayın. En eğlenceli altı karakterden birini seçerek oyunda eğlenceli vakit geçirmesini sağlayın. Karakterlerinizi havalı kıyafetler ile donatın, onların eğitilmesini sağlayın ve ardından heyecan verici anların tadını çıkarın. Sporcularınızı 20 farklı spor ve antrenmanda yetiştireceksiniz. Kendinizi oyuna odaklayın, eğlenceli dünyanın tadını çıkarın. Gerçek zamanlı olarak karakterler ile etkileşim ve onları hareketleri gerçekleştirmek yardımcı olarak hareket edin. Ritm, nefes ve diğer egzersizler için kendinizi geliştirerek oyun içerisinde ilerleme kat edeceksiniz. Egzersiz sırasında karakterlerinizin zarar görmeden ilerlemesini sağlayacaksınız.

Oyun içerisinde karşınıza çıkan karakterlerin her birini kendi tercihleriniz doğrultusunda özelleştirin, eğitimleri ile ilgilenin ve oyun içerisinde heyecan verici bir performans sergilemenin tadını çıkarın. Karakterleri besleyin ve onların komik tepkilerini izleyin. Seçim için 45'in üzerinde farklı yiyecek bulacaksınız. Bu yiyecekler içinden kendi tercihlerinizi yaparak sporcunuzu eğitebilirsiniz. Seçtiğiniz şekilde pişirmek için 6 mutfak aletinden birini seçin ve sporcunuzun sağlıklı bir şekilde beslenmesini sağlayacaksınız. Farklı yiyeceklerin karakterinizin vücudunu nasıl etkilediğini keşfedin, her oyun sahnesinde eşsiz bir deneyim yaşamaya odaklanın. Yiyecek alımını ve egzersizi dengelemeyi öğrenin. Bu şekilde kendinizi geliştirerek oyun içerisinde ilerleme kat edebilirsiniz. Eğitici spor oyunun tadını çıkarın.

Fitoons indir